KULLANICI İLE (“Sarıyer Kurye”) ARASINDAKİ SÖZLEŞME

Sarıyer Kurye hizmetlerine hoş geldiniz. Bu Siteyi kullanımınız, burada yer alan tüm hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Siteye erişerek bu Hüküm ve Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul etmektesiniz.

DEĞİŞİKLİK BİLDİRİMİ

Ek Hüküm ve Koşullar veya belgeler zaman zaman bu Sitede yayınlanabilir ve burada açıkça referans olarak dahil edilmiştir. Sarıyer Kurye, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle Şartlar ve Koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı, her belirli güncelleme hakkında bilgilendirilme hakkından feragat eder ve güncellemelerden haberdar olmak için zaman zaman tekrar kontrol etmesi gerekir. Burada yer alan Hüküm ve Koşullardaki değişikliklere tabi olacak ve bu değişikliklerden haberdar edilmiş ve bunları kabul etmiş sayılırsınız.

Bu Sitedeki bilgiler, böyle bir dağıtımın Sarıyer Kurye söz konusu yetki alanı veya ülkedeki herhangi bir kayıt gerekliliğine tabi kılacak yasa veya yönetmeliklere aykırı olacağı herhangi bir yetki alanı veya ülkede herhangi bir kişi veya kuruluş tarafından dağıtılmak veya kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Bu Siteye bu yerlerden kendi başlarına girmeyi seçen kişiler, bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasalara uygunluktan yalnızca kendileri sorumludur.

KABUL EDİLEN KULLANIM 

Bu Sitenin Kullanıcısı olarak, Sarıyer Kurye Sitesini yalnızca yasal yollarla kullanmayı ve Sitenin diğer kullanıcılarını veya Sarıyer Kurye çalışanlarını taciz etmemeyi veya kötü muamelede bulunmamayı, Sitenin Hüküm ve Koşullarını ihlal etmemeyi, fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi kabul etmektesiniz. Site sahiplerinin veya Site’deki herhangi bir üçüncü kişinin mülkiyet hakları, diğer kullanıcıların hesaplarına girmek, hileli olabilecek herhangi bir şekilde hareket etmek, saldırgan veya uygunsuz olabilecek herhangi bir materyal yayınlamak.

Sarıyer Kurye, Siteyi yasa dışı bir şekilde veya bu Hüküm ve Koşulları ihlal edecek şekilde kullandığınıza inanırsa, Sarıyer Kurye Sitesine erişiminizi sınırlama, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

HUKUKSUZ KULLANIMI YOK 

Bu kullanım koşullarına uygun olarak Sarıyer Kurye erişmeniz ve onu kullanmanız için size münhasır olmayan, devredilemez, geri alınabilir bir lisans verilmiştir. Bu Siteyi kullanımınızın bir koşulu olarak, bu Siteyi yasa dışı veya bu Hüküm ve Koşullarda yasaklanan herhangi bir amaç için kullanmayacağınızı garanti etmektesiniz. Burada yer alan tüm içerik Sarıyer Kurye malıdır. Kullanıcı, burada yer alan tüm telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerine ve haklarına uymayı kabul eder. Kullanıcı, bu Sitede yer alan içeriği kısmen veya tamamen değiştiremez, yayınlayamaz, iletemez, tersine mühendislik yapamaz, satış devrine katılamaz, oluşturamaz veya kullanamaz. 

Burada yer alan içerik satılık değildir. Bu Sitenin kullanımı, Kullanıcıya korunan herhangi bir içeriği yetkisiz bir şekilde kullanma yetkisi vermez ve özellikle, Kullanıcı, herhangi bir içerikteki mülkiyet haklarını veya atıf bildirimlerini silmeyecek veya değiştirmeyecektir. Bu Sitenin kullanımı, Kullanıcıya burada yer alan Sarıyer Kurye fikri mülkiyetine ilişkin açık veya zımni herhangi bir lisans vermez. Metin, grafik, logo, resim ve Sarıyer Kurye ve tedarikçilerinin tüm yazılımları dahil olmak üzere burada yer alan tüm içerik Sarıyer Kurye malıdır.

HESAP

Kullanıcı, kişisel bilgisayarına veya cihazına erişimi kısıtlamak için hesabınızın ve parola bilgilerinizin gizliliğini korumaktan sorumludur. Sarıyer Kurye, Kullanıcı hesabının veya şifresinin başka bir kişi veya kuruluşa aktarılmasından sorumlu olmayacaktır.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Sarıyer Kurye ve yöneticileri, memurları, acenteleri, çalışanları, yan kuruluşları ve bağlı kuruluşları, bu Siteyi kullanımınızdan kaynaklanan hiçbir dava, iddia, kayıp, hasar veya yasal ücretler dahil yükümlülük veya masraflardan sorumlu olmayacaktır. 

TALEPLER

Gönderim ile ilgili tüm kayıp veya hasar talepleri yazılı olarak yapılmalı ve teslimattan sonraki 48 saat içinde adresine Sarıyer Kurye iletilmelidir. Teslimattan 48 saat sonra hiçbir hak talebine izin verilmeyecektir.

İADE POLİTİKASI YOK 

Sarıyer Kurye geri ödeme yapmaz. Bir anlaşmazlık veya hasar iddiası varsa, Kullanıcı bir çözüme varmak için 48 saat içinde Sarıyer Kurye ile yazılı olarak iletişime geçmelidir. Bu, nakit, çek veya kredi kartı yoluyla yapılan her türlü ödeme ile ilgilidir. Dolandırıcılık nedeniyle herhangi bir kredi kartı ihtilafı, Kullanıcının kredi kartı şirketine iletilmelidir.

ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Sarıyer Kurye, Sitede görünebilecek herhangi bir bağlantıdan veya üçüncü taraf reklamından sorumlu değildir. Kullanıcı, Sarıyer Kurye bu tür harici sitelerin veya kaynakların mevcudiyetinden sorumlu olmadığını ve Sarıyer Kurye üçüncü taraf web sitelerinde bulunan veya bunlardan temin edilebilen herhangi bir içerik, ürün, reklam veya diğer materyalleri onaylamadığını ve bunlardan sorumlu veya yükümlü olmadığını kabul ve beyan eder. veya kaynaklar. Sarıyer Kurye, bu tür herhangi bir üçüncü taraf sitesinde veya bağlantısı aracılığıyla sunulan bu tür içerik, mal veya hizmetlere güvenilmesinin sonucu olabilecek bu tür herhangi bir hasar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

KULLANICI BEYANLARI 

Kullanıcı, bu Siteyi kullanarak, yasal ehliyete sahip olduğunuzu ve bu Hüküm ve Koşullara uymayı kabul ettiğinizi, Kullanıcının on sekiz (18) yaşından büyük olduğunu, Kullanıcının bu Siteye insan dışı yollarla erişmeyeceğini ve Kullanıcının bu Siteye erişmeyeceğini beyan ve taahhüt eder. bu Siteyi yasa dışı veya yetkisiz amaçlar için kullanmayacaksınız ve yürürlükteki yasa veya düzenlemeleri ihlal etmeyeceksiniz.

Bu Web Sitesini, Sarıyer Kurye Siteyi kullanıma sunduğu amaç dışında herhangi bir amaçla kullanamazsınız.

LOKASYONA TESLİM

Sarıyer Kurye, müşterilerine küçük paketlerin tesliminden büyük navlun gönderilerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Teslimat saati ve tarihi, bu yerin uzaklığına bağlı olacaktır. Sarıyer Kurye, trafik, kazalar, hava durumu ve gecikmeler gibi öngörülemeyen durumlardan kaynaklanan gecikmeler önlenemediği ve Sarıyer Kurye kontrolünde olmadığı için zamanlama performansını garanti etmez. Sarıyer Kurye, Alaska veya Hawaii’ye hizmet sağlamaz.

Sarıyer Kurye yalnızca bir kara taşımacılığı şirketidir ve teslimat zamanlaması, kara nakliyesine dayalı olacaktır.

HAVAALANI KARŞILAMA VE TESLİMLER 

Sarıyer Kurye bagaj hizmetleri yalnızca Chicago, Illinois’deki O’Hare havaalanı için geçerlidir. Sarıyer Kurye, kayıp bagaj hizmetleri için O’Hare’den aynı gün teslim alma hizmeti sağlayacaktır. Sarıyer Kurye daha sonra müşterinin yakınlığına bağlı olarak yere teslimat sağlayacaktır.

HİZMET DIŞI

Sarıyer Kurye , tehlikeli maddeler, alkol, silahlar, patlayıcılar veya herhangi bir yasa dışı malzeme taşımayacaktır. Müşteri, Sarıyer Kurye teklif ettiği herhangi bir paketin veya navlunun bu gereklilikleri karşılamasını sağlama sorumluluğunu üstlenir. Sarıyer Kurye paketin yasa dışı veya politikalarına aykırı herhangi bir şey içerdiğine inanması için bir nedeni varsa, Sarıyer Kurye paketi açıp inceleme hakkını saklı tutar. Müşteri, bu sözleşmeyi ihlal ederse ve Sarıyer Kurye yasa dışı veya tehlikeli herhangi bir şey içeren bir paket sağlarsa, Sarıyer Kurye tazmin edecektir. Sarıyer Kurye, Müşterinin uygun olmayan paketlemesi, etiketlemesi veya yetersiz dahili paketlemesinden kaynaklanan hasarlardan sorumlu olmayacaktır.

KAYIP VEYA HASAR 

Sarıyer Kurye ofisine teslimat hizmeti talebinde bulunulduğu sırada bir gönderiye daha yüksek bir değer biçilmedikçe, alınan ücret dikkate alındığında, şirketin zararlarının sorumluluğunun 50,00 ABD Doları ile sınırlı olduğu kabul edilir. Gönderici, sevkiyattan önce Sarıyer Kurye ofisine 50,00 ABD Dolarını aşan bir sevkiyat değeri bildirirse, Sarıyer Kurye, nakliyeci tarafından beyan edilen daha yüksek bir değerde sevkiyatın hasar görmesine veya kaybolmasına veya gecikmesine karşı sigorta sağlayacak bir oran sağlayabilir. belirli sınırlamalara tabidir.  

GEÇERLİ HUKUK 

Bu Hüküm ve Koşullar, bu Hüküm ve Koşullarla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için yargı yetkisini elinde bulunduracak olan Illinois Eyaleti yasalarına tabi olacaktır.

TARTIŞMALI KARAR

Sarıyer Kurye ve kullanıcı, makul ölçüde özenli çabaların ardından herhangi bir anlaşmazlığı çözemezse, konu Illinois Eyaletindeki bağlayıcı tahkime götürülecek ve Illinois yasalarına tabi olacaktır. Konunun tahkime götürülmesi durumunda, galip gelmeyen taraf, galip gelen tarafın makul avukatlık ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ilgili tüm masrafları karşılayacaktır. Tahkim, Illinois Eyaletinde yapılacak ve Illinois yasalarına tabi olacaktır.

SÜRE VE FESİH

Bu Hüküm ve Koşullar, bu Siteyi kullanımınız boyunca tam olarak yürürlükte kalacaktır. Sarıyer Kurye, tamamen kendi takdirine bağlı olarak ve bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden, herhangi bir kişinin Siteye erişimini ve Siteyi kullanmasını, bu Hüküm ve Koşullarda yer alan herhangi bir beyanın, garantinin veya sözleşmenin ihlali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle reddetme hakkını saklı tutar veya yürürlükteki herhangi bir kanun veya yönetmeliğin Sarıyer Kurye, herhangi bir zamanda herhangi bir uyarıda bulunmaksızın Siteyi kullanımınızı veya katılımınızı sonlandırabilir.

Kullanıcı, bu Sitenin, bu Sitenin kullanılması sonucunda Sarıyer Kurye ile kullanıcı arasında herhangi bir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya temsilcilik ilişkisi ima etmediğini kabul eder. Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümü geçerli yasa uyarınca geçersiz veya uygulanamaz sayılırsa, geçersiz hükmün yerine orijinal hükmün ve bu Hüküm ve Koşulların geri kalanının amacına en yakın olan geçerli, uygulanabilir bir hüküm konulacaktır. tam olarak yürürlükte kalmaya devam edecektir.

DEĞİŞİKLİKLER

Sarıyer Kurye, Sitenin içeriğini herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle ve tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcıya bildirimde bulunmaksızın değiştirme, tadil etme veya kaldırma hakkını saklı tutar. Sarıyer Kurye, Sitenin herhangi bir şekilde değiştirilmesi veya durdurulması nedeniyle kullanıcıya veya başka herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacaktır. Sarıyer Kurye, yazılım, donanım veya bakım, güncelleme veya hatalarla ilgili diğer sorunlar nedeniyle Sitenin her zaman kullanılabilir olacağını garanti edemez. Sarıyer urye, herhangi bir zamanda Kullanıcıya bildirimde bulunmaksızın Siteyi değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma veya durdurma hakkını saklı tutar. Sarıyer Kurye, kullanıcının Siteye erişememesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan sorumlu tutulamaz.

MÜCBİR SEBEP 

Sarıyer Kurye, temerrüde düşmüş veya ihlal etmiş olarak kabul edilmeyecektir ve burada ortaya çıkan hükümlerden herhangi birini yerine getirmesi veya gerçekleştirmesi geciktiği veya engellendiği ölçüde ve ölçüde, ifadan veya diğer taraflara verilen zararlardan sorumlu tutulamaz. doğal afet, iş karışıklığı, sabotaj, tedarikçilerin veya malzemelerin başarısızlığı, halk düşmanı eylemi, savaş, istila, ayaklanma, isyan, yangın, fırtına, sel, buz, deprem, patlama, salgın hastalık, makine veya ekipmanda kırılma veya kaza veya hükümet, askeri veya yasal olarak kurulmuş sivil makamlar tarafından uygulanan kısıtlama, düzen, düzenleme veya kısıtlama dahil Sarıyer Kurye makul kontrolü dışındaki diğer nedenler. Bir Mücbir Sebep, bir ihmal veya kasıtlı suiistimal eylemini içermez.

SİTE YÖNETİMİ

Sarıyer Kurye, Siteyi Şartlar ve Koşulların ihlallerine karşı izleme hakkını saklı tutar, ancak yükümlülüğü yoktur, tamamen Sarıyer Kurye takdirine bağlı olarak, yasayı veya bu Şartlar ve Koşulları ihlal eden herkese karşı uygun yasal işlem başlatır; bu Hüküm ve Koşulları ihlal eden veya siteyi uygunsuz veya yasa dışı yollarla kullanan herhangi birinin erişimini reddetmek ve kısıtlamak; Aksi takdirde, Siteyi Sarıyer Kurye haklarını ve mülkiyetini koruyacak ve Sitenin düzgün çalışmasını kolaylaştıracak şekilde yönetemezsiniz.

KULLANICI BİLGİSİ

Sarıyer Kurye, kullanıcıların Site’nin performansını yönetmek amacıyla Site’ye ilettikleri belirli verileri ve ayrıca kullanıcıların Site’yi kullanımına ilişkin verileri tutar. Sarıyer Kurye, kullanıcılardan kaynaklanan herhangi bir veri kaybından sorumlu olmayacaktır ve kullanıcı, veri kaybından veya bu tür verilerin bozulmasından kaynaklanan Sarıyer Kurye karşı dava hakkından işbu belge ile feragat eder.

ELEKTRONİK HABERLEŞME

Bu Siteyi kullanarak, e-postalar göndererek ve form istekleri göndererek, kullanıcı Sarıyer Kurye elektronik iletişim almayı kabul eder ve Sarıyer Kurye kullanıcıya sağladığı tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişim biçimlerinin, bu tür iletişimlerin yasal gereklilikleri elektronik olarak karşıladığını kabul eder. yazılı olarak.

SORUMLULUK REDDİ

Bu Site olduğu gibi sağlanır ve olduğu gibi kullanılabilir. Bu Siteyi ve hizmetleri kullanma riskinin tamamen size ait olduğunu kabul etmektesiniz. Yasaların en geniş kapsamına kadar, siteyle ve siteyi kullanımınızla bağlantılı olarak açık veya zımni her türlü garantiyi reddedeceğiz. Sarıyer Kurye, herhangi bir amaçla Sitede yer alan bilgilerin, yazılımların, ürünlerin, hizmetlerin ve ilgili grafiklerin uygunluğu, güvenilirliği, kullanılabilirliği, güncelliği ve doğruluğu hakkında hiçbir beyanda bulunmaz. Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu tür tüm bilgiler, yazılımlar, ürünler, hizmetler ve ilgili grafikler herhangi bir garanti veya koşul olmaksızın olduğu gibi sağlanmaktadır. Sarıyer Kurye ve bağlı kuruluşları, tüm zımni ve açık garantiler dahil olmak üzere bu bilgiler, yazılım, ürünler, hizmetler ve ilgili grafiklerle ilgili tüm garantileri ve koşulları işbu belge ile reddeder,

Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, Sarıyer Kurye ve/veya bağlı kuruluşları hiçbir durumda doğrudan, dolaylı, cezai, arızi, özel, sonuçta ortaya çıkan zararlardan veya kullanım, veri kaybından kaynaklanan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır. Sitenin kullanımından veya performansından, sitenin veya ilgili hizmetlerin gecikmesi veya kullanılamamasından, hizmetlerin veya herhangi bir bilgi, yazılım, ürünün sağlanması veya sağlanamamasından kaynaklanan veya bunlarla herhangi bir şekilde bağlantılı olan kazanç veya kazançlar , Site aracılığıyla elde edilen veya sözleşme, haksız fiil, ihmal, kusursuz sorumluluk veya diğer başka nedenlerle Sitenin kullanımından kaynaklanan hizmetler ve ilgili grafikler. Sitenin herhangi bir bölümünden veya bu Hüküm ve Koşulların herhangi birinden memnun değilseniz,

Bize Ulaşınız

mail@motokuryem.com.tr
0543 748 61 61