Hakkımızda

Sarıyer kurye hizmetleriyle daha ekonomik kurye fiyatları ve garantili teslimatlar!

Sarıyer Hızlı Kurye
Gelişmiş Kurye Araç Filosu

Sarıyer Araçlı ve Moto Kurye

250g, 500g, 1kg/4L, 3kg/12L, 5kg/20L, 10kg, 20kg ve 25kg’lık kolilerinizi Sendle’ın aynı şehir içi ve ulusal bölgelerine standart Koli Gönderisi ücretlerinden daha düşük fiyata gönderebileceğinizi garanti ediyoruz.

Yüksek Kaliteli Kurye Hizmeti

Sarıyer Kurumsal Kurye

Sarıyer, İstanbul da ki küçük işletmelerin büyüklerle eşit şartlarda rekabet edebileceği bir kurye teslimatı tasavvur ediyoruz. Sarıyer kurye, İstanbul ve Sarıyer bölgesinin ilk %100 karbon nötr moto kurye hizmetidir.

Bu, gezegenle ilgilenirken Sarıyer de ki kargolarınızı gidecekleri yere götürdüğümüz anlamına gelir. Sertifikalı bir Sarıyer kurye şirketi olarak, iyilik için bir güç olmaya çalışıyoruz. Çünkü işlerin nasıl yapıldığını önemsiyoruz. Sarıyer de ki işletmelerin her yerde başarılı olmasına da yardımcı oluyoruz.

Ekonomik Fiyat

En ekonomik Sarıyer kurye fiyat garantisi.

7/24 Teslimat

7/24 ve 365 gün tam kapsamlı moto kurye teslimatları.

Güvenli ve Güvenilir

15 yıllık kurye endüstri tecrübesiyle en çok tercih edilen Sarıyer kurye hizmeti.

15+

Yıllık Kurye Tecrübesi
Profesyonel ve Kurumsal Kurye

Sarıyer Profesyonel Kurye

2014 yılında kurulan Sendle’ın odak noktası her zaman küçük işletmelerin başarısı olmuştur. Genellikle yalnızca daha büyük kişilere açık olan ağların ve hacimlerin kilidini açarak, müşterilerimiz için en iyi fiyatları sunabiliyoruz.

7/24 Sarıyer Araçlı ve Moto Kurye

Sarıyer Kurye Çözümleri

15 yıldır Sarıyer ve İstanbul bölgesin den Türkiye’nin her yerine acil kurye teslimatları sunuyoruz. Memnuniyet odaklı kurye teslimatları ve en ekonomik fiyat garantisi.

99%

Kesintisiz Hizmet

750k+

Tamamlanan Teslimat

1k+

Aktif Kurye Personeli

15+

Yıllık Tecrübe